"ZDRAVÉ A ÚSPORNÉ BÝVANIE"

PRIEBEH STAVBY PASÍVNEHO DOMU

Priebeh stavby našich pasívnych domov rozdeľujeme do troch základných etáp. Zakladanie stavby pasívneho domu, výroba konštrukcie pasívneho domu a montáž pasívneho domu. Z týchto troch základných etáp stavby pasívneho domu musíme my urobiť minimálne jednu a tou je výroba konštrukcie. Všetko ostatné či už čiastočne alebo celkom si môžete dokončiť svojpomocne s našou pomocou, servisom a zaškolením. Teda pokiaľ ste dostatočne zruční, máte základné vybavenie a pomocníkov v rodine alebo v priateľoch. Môžete tak výrazne ušetriť.

Výroba konštrukcie pasívnych domov

Konštrukcie pasívnych domov vyrábame v našich výrobných halách a až do doby realizácie stavby ich skladujeme v našich skladoch. Vyrobenú konštrukciu postavíme priamo vo výrobnej hale, na podlahu vyznačíme všetky miestnosti vy sa tak môžete "izbami " vášho pasívneho domu prejsť priamo u nás vo výrobnej hale a pokiaľ budete chcieť urobiť zmeny v dispozícii je to oveľa jednoduchšie a lacnejšie ako keď je dom už postavený.

Zakladanie pasívnych domov

Stavby pasívnych domov zakladáme podľa požiadaviek projektu alebo investora , no prevažne na betónové základy so železobetónovou základovou doskou, alebo na zemné skrutky značky KRINNER

Montáž pasívneho domu

Hotovú konštrukciu vášho pasívneho domu a všetok potrebný materiál na jeho stavbu privezieme na pozemok a na mieste vám pasívny dom postavíme . Stavba bungalovu bude trvať asi tri mesiace a môžete sa sťahovať do nového mimoriadne úsporného a zdravého pasívneho domu.
Pozrite si harmonogram prác a získajte lepšiu predstavu o priebehu stavby